renovace alu kol

RENOVACE ALU KOL

Renovace alu kol a plechových kol je proces, který slouží k obnovení kol do jejich původního stavu. Tento proces zahrnuje čištění alu kol, odstranění poškození, opravu a obnovení vzhledu alu kol. Renovace alu kol je často nezbytná, pokud chcete udržet zdraví alu kol nebo plechových kol Vašeho vozidla a zároveň omezit poškození, které mohou být způsobeny běžným používáním.

Oprava a renovace alu kol i plechových kol je nedílnou součástí provozu moderního automobilu.

Jak provádíme renovace alu kol

Naše firma nabízí kompletní renovaci alu kol a plechových kol.

Kompletní renovace alu kol a plechových kol provádíme v jednotlivých krocích. Prvním z kroků je vyváření a rovnání, dále odstranění původní barvy a nečistot tryskáním, tmelení drobných poškození a následné lakování práškové barvy dle Vašeho výběru.

"

VYVÁŘENÍ A ROVNÁNÍ

V první řadě zkontrolujeme poškození kol. V případě poškození musí být alu kola vyrovnána. Tato činnost je prováděna pomocí speciálního zařízení, které měří a vyrovnává odchylky způsobené běžným opotřebením.

"

TRYSKÁNÍ

Další činností, kterou provádíme v rámci renovace, je tryskání/pískování alu kol či plechových kol. Tímto procesem se odstraní stará vrstva laku, nečistoty a korozivní částice, což pomáhá zajistit, že kolo bude mít dlouhou životnost.

"

TMELENÍ DROBNÝCH POŠKOZENÍ

Tmelení drobných poškození je také důležitým krokrem při renovaci alu kol či plechových kol. K tomu se používají speciální tmely, které slouží pro vyrovnání drobných poškození.

"

LAKOVÁNÍ

Dalším krokem, který naše firma provádí je lakování alu kol či plechových kol, což je důležité pro zajištění jejich odolnosti a estetiky.  K lakování využíváme práškový lak. Po lakování je kolo obyčejně leštěno, aby se zjistilo, že bude mít lesklý a atraktivní vzhled.

renovace alu kol_pozadí

Proč renovace alu kol?

Proč zvolit pro renovaci alu kol právě naši firmu? Nabízíme jednoznačně ty nejlepší výhody na trhu.

^

DOSTUPNOST BAREV

Pro ukázku vzorníku barev k renovaci alu kol nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme s výběrem barvy pro Vaše kola.

^

TERMÍN DOKONČENÍ RENOVACE

Termín provedení kompletní renovace je do 14 dnů. Potřebujete nová kola co nejrychleji? Zavolejte nám.

^

KVALITA PRÁŠKOVÉHO LAKU

Práškové laky jsou v dnešní době využívány OEM výrobci pro jejich mechanickou odolnost vůči poškození a celoroční použitelnost.

využíváme špičkový stroj pro tlakové tryskání

Ve výbavě máme špičkový stroj pro tlakové tryskání s vnitřním rozměrem kabiny 1170 x 940 x 885.

Tryskáme především balotinou a bilým korundem, umíme však zajistit jiný materiál dle Vašeho přání.

Pracovní tlak je 2-8 barů od čištění až po odsranění barvy.

Námi nabízené služby

Naše firma WBR-GARAGE nabízí širokou škálu služeb. V první řadě se jedná o kompletní opravy a renovace alu kol a plechových kol, včetně tryskání nebo také pískování a lakování alu kol a plechových kol práškovou barvou dle Vašeho výběru. Dále provádíme tryskání jiných kovových součástek. Také nabízíme kompletní pneuservis či nákup a prodej kol. Vyberte si z naší nabídky servisních služeb, kterou potřebujete a zjistěte více informací.

TRYSKÁNÍ

Tryskání nebo také pískování je nedílnou součástí renovace alu kol. Provedením tohoto procesu odstraňujeme staré vrstvy laku nebo korozivních částic. K tryskání využíváme špičkový stroj pro talkové tryskání.

PNEUSERVIS

Naše firma nabízí kompletní pneuservis pro Váš automobil. Vaše motorové vozdilo přezujeme na letní nebo zimní pneumatiky a následně kola Vašeho automobilu vyvážíme. Vyvážením kol zajistíme Vaši bezpečnost.

NÁKUP A PRODEJ KOL

Zajístíme pro Vás nákup či prodej alu kol nebo plechových kol. Odkoupíme kola v jakémkoliv stavu za nejvyšší možnou cenu. K prodeji Vám nabídneme skladové alu nebo plechová kola anebo pro Vás zařídíme nákup kol.

kontaktujte nás

Dejte svým kolům nový život! Naše firma se specializuje na kompletní opravy a renovace alu kol.
Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si naši službu.